Ciekawa lekcja muzyki w III f
12 marca 2018
Drzwi Otwarte Szkoły
13 marca 2018

„PenPal – przyjaciel korespondencyjny”

dav

Od lutego 2018r. wszyscy uczniowie klas 4d i 4e biorą udział w międzynarodowym projekcie z języka angielskiego „PenPal – przyjaciel korespondencyjny”. Wspólnie ze szkołą partnerską z Madrytu uczniowie realizują projekt któremu patronują programy eTwinning oraz Erasmus+. Współpraca polega na wymianie listów pomiędzy uczniami. W dniu dzisiejszym uczniowie klas 4d i 4e otrzymali listy od hiszpańskich koleżanek i kolegów. Teraz kolej na uczniów naszej szkoły – to oni odpowiedza na listy w języku angielskim. Udział w projekcie sprzyja rozwijaniu kompetencji językowych i zdolności komunikowania sie. Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie nawiązują nowe znajomości z rówiesnikami, poznają kulturę i tradycje Hiszpanii.
Agnieszka Socha, Mariola Stańczak

Dodaj komentarz