Nowe lektury w naszej bibliotece szkolnej
15 kwietnia 2018
PIERWSZAKI Z SP6 SPISAŁY SIĘ NA MEDAL
15 kwietnia 2018

PIĄTKOWE WARSZTATY EDUKACYJNE W KLASIE I B

Piątkowy dzień w klasie I B rozpoczął się przygotowaniem stanowisk do zabaw matematycznych. Uczniowie mieli okazję uczyć się na bazie maty edukacyjnej. Umiejętność logicznego, przyczynowo–skutkowego myślenia jest potrzebna również przy programowaniu, więc liczymy, porównujemy , szacujemy, bawimy się symetrią, manipulujemy. Czasem, a właściwie często, dzieci zaskakują , jak logicznie potrafią myśleć, jak zadania wydawałoby się trudne, dla nich wcale takie trudne nie są. Po zabawie edukacyjnej przyszedł czas na prace plastyczne. Piątkowy dzień zakończył się dzwonkiem jak również uśmiechem i radością.

A.Gawrońska, E. Kociela

Dodaj komentarz