MIKOŁAJKOWE??? zabawy na EDUBALU
8 grudnia 2018
Mikołajki w klasie IV a i IV b
8 grudnia 2018

PIERNICZKOWE CUDEŃKA ??????????

 

W ramach orientacji zawodowej uczniowie klasy 5c na zaproszenie mamy Dominika wybrali się do przedszkola, aby z bliska przyjrzeć się pracy nauczyciela przedszkola.?? Wspólnie z maluszkami SÓWKAMI?? uczestniczyli w zajęciach, które wprowadziły wszystkich w ŚWIĄTECZNY ???nastrój. Powstały kolorowe i smaczne PIERNICZKI.??? Przy okazji tego spotkania mogły wzmocnić się jednocześnie takie cechy jak szacunek do drugiej osoby, opiekuńczość, troskliwość, łagodność czy życzliwość. SŁOWA❗️❗️bardzo ważne na co dzień ?
ZAJĘCIA wszystkim bardzo podobały się.?? DZIĘKUJEMY mamie Dominika za zaproszenie i przybliżenie pracy nauczyciela, a Dyrekcji przedszkola za umożliwienie takiej formy współpracy.

wychowawca klasy, Edyta Kujawa

 

Komentarze są wyłączone.