Gratulujemy!
22 stycznia 2020
Drugi dzień „Euroweek”
23 stycznia 2020

Pierwszy dzień „Euroweek”

Pierwszy dzień „Euroweek” przebiegał pod znakiem intensywnej pracy. Podczas zajęć przedpołudniowych działaliśmy w grupach, wykonując prezentację graficzna pod hasłem „Moje oczekiwania wobec Projektu „Euroweek -Szkoła Liderów”. Musieliśmy wykazać  kreatywność, pomysłowość i umiejętność pracy w zespole. Potem realizowaliśmy zadanie typu „Teambuilding”, podczas którego wspólnie tworzyliśmy rzeczy obrazujące hasła (łódź, recykling, kolory kwiatów, łamańce językowe czy wreszcie „Jestem Justinem Bieberem”).
Następnie wolontariuszka z Meksyku – Carla- zabrała nas w audiowizualna podróż do swojego kraju, prezentując jego najciekawsze miejsca i obyczaje. Było dużo zabawy, gdy wybieraliśmy spośród siebie mistrza śmiechu.
Popołudnie upłynęło pod hasłem „Exploration” – w losowo wybranych grupach mieliśmy przygotować parodię wybranego utworu muzycznego, popisując się zdolnościami tanecznymi, wokalnymi, choreograficznymi, w dziedzinie charakteryzacji i ruchu scenicznego.
Trudno było ustalić zwycięzcę – wszyscy włożyli dużo pracy w wykonanie tego zadania.
Wieczór zakończyła integracyjna dyskoteka.

Komentarze są wyłączone.