Klasa 1 B i nasze „kodowanie na dywanie”
15 października 2019
Szkolne Koło Wolontariatu ❤️❤️❤️?
16 października 2019

Podsumowanie konkursu na Karty Memory SP6

Dnia 9.10.2019 w Wydawnictwie Kamera odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego na Karty Memory SP6. Zaproszeni uczniowie -zwycięzcy w nagrodę zwiedzili wydawnictwo i zobaczyli jak wygląda produkcja  zaprojektowanych kart. Uczestnicy mieli możliwość z bliska obejrzeć wszystkie etapy produkcji materiałów w drukarni oraz osobiście przyciąć elementy plakatów .Na zakończenie  przewodniczący jury konkursu Pan Marcin Gauer wręczył zaproszonym uczniom nagrody oraz dyplomy. Wszyscy otrzymali również pamiątkowe karty memory.

Nagrodzeni uczniowie:

A. Winiszewska

K. Michalak

M. Klęczkowski

D. Tuszyński

J. Mielczarek

G. Mularczyk

D. Grabowski

Z. Świderek

N. Korbal

H. Bednarek

P. Jóźwicki

K. Felski

B. Matyjach

J.Wódz

W. Cynowska

M. Kisiel

Z. Woźniak

W. Mańkowski

J. Albińska

J. Zyra

Z. Mikołajewska

J. Jereczek

W. Pawliszcze

P. Widomski

W. Bonkowski

G. Połędziewski

 

Wyróżnionym uczniom gratulujemy.

K. Kulińska, A. Jóźwicka

Komentarze są wyłączone.