Lektura w pudełku
30 marca 2019
„WASTE TRANSFORMATION WITH STEM”e -Twinning Project
1 kwietnia 2019

Projekt eTwinning „Traditional European Restaurant” w klasie 7a ️‍‍ ?️?‍??

Kontynuując rozpoczętą w ubiegłym roku szkolnym współpracę podczas realizacji projektu „Breakfast around the world”, uczniowie klasy 7a wraz ze szkołami partnerskimi z Anglii, Portugalii, Rumunii, Turcji i Grecji przystąpili do realizacji projektu eTwinning „Traditional European Restaurant”. Pierwszym zadaniem projektowym było przygotowanie i odegranie scenek i dialogów w restauracji/kawiarni. Dzięki realizacji zadania uczniowie będą potrafili zachować się w typowej sytuacji komunikacyjnej, a tym samym, zamówić posiłek i zapłacić za niego posługując się tylko językiem angielskim.
Agnieszka Socha, Kamila Kulińska

Komentarze są wyłączone.