Rozstrzygnięcie konkursu z j. angielskiego pt .”Przedstaw wyraz obrazem „
31 października 2017
KONKURS „MÓJ RÓŻANIEC” ROZSTRZYGNIĘTY!
3 listopada 2017

Projekt Penpalschools „World Explorers”

Uczniowie klas 7b i 7c przystąpili  2 października do  międzynarodowego  projektu na platformie e- learningowej Penpalschools „World Explorers”. Projekt rozwija umiejętności językowe naszych uczniów, poszerza ich wiedzę o świecie, pozwala  na zdobycie  sprawności w komunikacji językowej. Nasi 7 klasiści  wymieniają się wiadomościami,  ze swoimi rówieśnikami z innych krajów na tematy  przydzielone  przezplatformę. W projekcie „World Explorers ”bierze udział 7000 uczniów z całego  świata jak również ich nauczycieli. Co tydzień platforma wysyła do szkolnego koordynatora raport  o postępach jego uczniów.

Anna Bujak

Dodaj komentarz