Warsztaty kulinarne w IA i IIC
4 października 2019
„Czytam z klasą – Lekturki spod chmurki”
7 października 2019

Relacja z Festynu

Mimo, że od kilku ostatnich dni aura nie była zbyt optymistyczna, to na szczęście nie udało jej się pokrzyżować planów organizatorom tegorocznego „Rodzinnego Festynu u Korczaka”. Pogoda ostatecznie dopisała i na czas zabawy było ciepło i przyjemnie. Wspólna rodzinna zabawa odbyła się w miniony piątek, 4 października, na boisku Szkoły Podstawowej nr 6.
Jak zwykle rodzice naszych uczniów wspólnie z dyrekcją, nauczycielami i uczniami przygotowali wiele atrakcji: dmuchane zamki, loterie fantowe z wieloma atrakcyjnymi nagrodami, pokazy wokalne i instrumentalne naszych uczniów, kolorowe warkoczyki, bańki mydlane. W ramach promocji projektu „Zdrowe dzieci w zdrowych gminach”, który w naszej szkole jest również realizowany, na boisku szkolnym odbyły się różne konkurencje sportowe oraz mecz piłki siatkowej. Oprócz wspaniałych atrakcji ruchowych podczas Festynu można było również spróbować pysznych wypieków, kiełbasek z grilla, zupy dyniowej, domowego chlebka, przetworów, deserów, gofrów, waty cukrowej i wielu innych smakołyków. Gościliśmy także Straż Leśną, Straż Pożarną i Policję.
Cały dochód z piątkowego festynu zostanie przekazany na zakup pomocy dydaktycznych do naszej placówki.
Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tego Festynu i udzielili wsparcia temu przedsięwzięciu: Rodzicom naszych uczniów, na których zawsze możemy liczyć, naszym uczniom, licznie przybyłym gościom oraz wszystkim przyjaciołom naszej „szóstki”.

 

Komentarze są wyłączone.