Wycieczka do Zakładu Uzdatniania Wody w Bogucinie
20 marca 2019
Warsztaty z edukacji ekologicznej
21 marca 2019

Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską

Dnia 18 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską. Uczniowie klasy 3a i 3b mieli możliwość poznać znaną i cenioną autorkę książek dla dzieci. Warsztaty oparte na książce pt. „Biuro detektywistyczne. Dziurka od klucza” zostały przygotowane dla czytelników, którzy wspólnie rozwiązywali zagadki detektywistyczne oraz z zaangażowaniem słuchali o trudnej pracy detektywa.  Na spotkaniu uczniowie ćwiczyli swoją spostrzegawczość

i umiejętność logicznego myślenia, a także słuchali fragmentów książki. Na zakończenie czytelnicy otrzymali autografy i indywidualne wpisy. Nasza biblioteka szkolna również wzbogaciła się o nowe dedykacje.

K.Michalska, M.Jarnicka, A.Jóźwicka

 

Komentarze są wyłączone.