Szkolne eliminacje Konkursu Recytatorskiego i Pieśni Patriotycznej
24 października 2017
Konkurs plastyczny z okazji Dnia Niepodległości
25 października 2017

SUKCES W I DIECEZJALNYM PRZEGLĄDZIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

W dniu 21 października 2017 roku członkowie zespołu „Presto 6” reprezentowali naszą szkołę w          I Diecezjalnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Białogardzie. Uczniowie: Łucja Jachimowska, Ernest Kamiński,  Jaśmina Wenta, Mateusz Romaniuk, Oliwia Jarema, Kasper Franaszek i Alicja Bartnik wspaniale wykonali utwór „My, Pierwsza Brygada”. Jury oceniało 37 występów (na scenie zaprezentowało się około setki wykonawców).  Poziom był wysoki, ponieważ nie podzielono wykonawców na grupy wiekowe oraz kategorie solistów i zespołów.  Laureatką okazała się Jaśmina Wenta z utworem „ W listopadzie”. Nasza uczennica będzie reprezentowała SP6 i Diecezję Koszalińsko-Kołobrzeską w przyszłorocznym koncercie na Zamku Królewskim w Warszawie.

Dziękujemy rodzicom za obecność na przeglądzie oraz za trud włożony w rozwijanie talentu dzieci.

M. Romaniuk, A. Narbuntowicz

 

Dodaj komentarz