Rodzinny Konkurs na scenariusz Filmu o Szkole Podstawowej nr 6
30 listopada 2017
Gość na lekcji języka angielskiego
30 listopada 2017

Świąteczne czytanie, czyli „Czytelniczy Kalendarz Adwentowy”

Nie możecie się doczekać Świąt Bożego Narodzenia? Przyśpieszcie je czytaniem. Co powiecie na nietypowy, bo całkiem CZYTELNICZY KALENDARZ ADWENTOWY. Zapraszamy do wspólnej zabawy w oczekiwaniu na święta.

24 utwory na 24 dni adwentu – od 1 grudnia do Wigilii. I 24 słowa, które układają się w hasło – życzenia bożonarodzeniowe. Codziennie na naszej szkolnej stronie internetowej zamieszczony zostanie tekst (baśń, opowiadanie, wiersz, piosenka lub pastorałka) związany ze świętami i  zimą. I codziennie odkrywane jedno magiczne słowo z hasła.

Osoby, które ułożą pełne hasło i dostarczą je po świętach do biblioteki wezmą udział w losowaniu nagród.
Zapraszamy do adwentowej czytelniczej zabawy już 1 grudnia.

Agnieszka Jóźwicka, Agnieszka Ostrowska

 

 

Dodaj komentarz