FESTIWAL ZROWIA I BEZPIECZEŃSTWA W SP6!
19 czerwca 2015
LEKCJA HISTORII…
24 czerwca 2015

SZÓSTKA NA SZÓSTKĘ!

Nowa formuła tegorocznego sprawdzianu po klasie szóstej nie zaskoczyła naszych uczniów. Sprawnie poradzili sobie zarówno z częścią ogólną, na którą składała się wiedza humanistyczna i matematyczna, jak i z częścią drugą – językową. Jesteśmy jedyną szkołą, w której uczniowie mieli możliwość pisania sprawdzianu z języka angielskiego jak i języka niemieckiego.
Z obu części uczniowie uzyskali najlepsze wyniki pośród kołobrzeskich szkół. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Jolanta Piecyk, Kacper Pierzak, Małgorzata Melak, Norbert Spiczak-Brzeziński, Klaudia Ciesak, Anastazja Kietla, Marcin Brzóska i Aleksy Surmacz, którzy uzyskali najwyższe średnie z obu części egzaminu (z cz. język polski + matematyka=41pkt., j.obcy=40. pkt, czyli średnia ww. to w granicach 40,5 – 39 pkt).
Jesteśmy dumni, że poświęcenie dzieci, rodziców i nauczycieli przełożyło się na tak wysokie wyniki.
Mamy nadzieję, że zdobyte wiadomości i umiejętności w naszej szkole przyczynią do sukcesów naszych absolwentów na następnych etapach edukacyjnych.

Oto mistrzowie poszczególnych „konkurencji”!

Język polski (21/21 pkt.):

 • Jola Piecyk z VIa
 • Gosia Melak z VIb
 • Norbert Spiczak – Brzeziński z VIb
 • Aleksandra Bobrowicz z VIc
 • Milena Dowhan z VIc
 • Anastazja Kietla z VIc

Matematyka (20/20 pkt.):

 • Jola Piecyk
 • Kacper Pierzak z VIa
 • Aleksy Surmacz z VIc

Język angielski (40/40):

 • Aleksy Surmacz z VIc
 • Anastazja Kietla z VIc
 • Arkadiusz Góral z VIc
 • Milena Dowhan z VIc
 • Klaudia Ciesak z VIc

Język niemiecki (40/40):

 • Constance Gebauer z VIa
 • Jola Piecyk z VIa
 • Kacper Pierzak z VIa
 • Martyna Szymańska z VIa

Gratulacje!!!              
Andrzej Haraj i grono pedagogiczne

Dodaj komentarz