List od Ministra Edukacji Narodowej
24 czerwca 2020
Odbi贸r za艣wiadcze艅 z egzaminu 贸smoklasisty
29 lipca 2020

Udanych wakacji 馃尀

Szanowni Pa艅stwo!
Dyrektor Szko艂y Podstawowej nr 6 wraz z Gronem Pedagogicznym pragn膮 serdecznie podzi臋kowa膰 Uczniom, Rodzicom i Opiekunom za wyrozumia艂o艣膰 i wsp贸艂prac臋 w ci膮gu ostatnich miesi臋cy zdalnej pracy dydaktycznej.
Wszyscy stan臋li艣my przed ogromnym i niespodziewanym wyzwaniem, jakim by艂a nauka podczas epidemii koronawirusa. Liczyli艣my na to, 偶e 艣wiat, kt贸ry nagle stan膮艂 do g贸ry nogami, szybko wr贸ci na miejsce i b臋dziemy mogli uczy膰 w tradycyjny spos贸b, ale tak si臋 nie sta艂o. Dlatego te偶 pragniemy podzi臋kowa膰 Pa艅stwu i Dzieciom za cierpliwo艣膰, wytrwa艂o艣膰 i zaanga偶owanie podczas zdalnego nauczania oraz zrozumienie dla tej nietypowej sytuacji. My starali艣my si臋 wykorzysta膰 nowe metody nauczania i sposoby przekazywania wiedzy, a Pa艅stwo stan臋li przed wyzwaniem pomocy dzieciom w opanowaniu materia艂u i wywi膮zywaniu si臋 z prac domowych oraz bie偶膮cych zada艅. Wszyscy uczyli艣my si臋 odnale藕膰 w nowej szkolnej rzeczywisto艣ci i starali艣my si臋 pracowa膰 jak najlepiej, cho膰 niejednokrotnie by艂o naprawd臋 trudno.
Jeste艣my dobrej my艣li. W zwi膮zku z tym szczerze wierzymy, 偶e nowy rok szkolny rozpocznie si臋 w tradycyjny spos贸b i b臋dziemy mogli si臋 znowu spotka膰 w swoim gronie i w swoich salach, a Dzieci nareszcie spotkaj膮 si臋 z Wychowawcami.
呕yczymy Pa艅stwu i Dzieciom samych radosnych wakacyjnych chwil, w kt贸rych zapomnimy o tym, co nas ogranicza i b臋dziemy cieszy膰 si臋 chwil膮. Niech ten letni czas b臋dzie dla nas wszystkich realizacj膮 marze艅 i konstruktywnym odkrywaniem 艣wiata.
Do zobaczenia we wrze艣niu!

Komentarze s膮 wy艂膮czone.