List od Ministra Edukacji Narodowej
24 czerwca 2020

Udanych wakacji ­čî×

Szanowni Państwo!
Dyrektor Szko┼éy Podstawowej nr 6 wraz z Gronem Pedagogicznym pragn─ů serdecznie podzi─Ökowa─ç Uczniom, Rodzicom i Opiekunom za wyrozumia┼éo┼Ť─ç i wsp├│┼éprac─Ö w ci─ůgu ostatnich miesi─Öcy zdalnej pracy dydaktycznej.
Wszyscy stan─Öli┼Ťmy przed ogromnym i niespodziewanym wyzwaniem, jakim by┼éa nauka podczas epidemii koronawirusa. Liczyli┼Ťmy na to, ┼╝e ┼Ťwiat, kt├│ry nagle stan─ů┼é do g├│ry nogami, szybko wr├│ci na miejsce i b─Ödziemy mogli uczy─ç w tradycyjny spos├│b, ale tak si─Ö nie sta┼éo. Dlatego te┼╝ pragniemy podzi─Ökowa─ç Pa┼ästwu i Dzieciom za cierpliwo┼Ť─ç, wytrwa┼éo┼Ť─ç i zaanga┼╝owanie podczas zdalnego nauczania oraz zrozumienie dla tej nietypowej sytuacji. My starali┼Ťmy si─Ö wykorzysta─ç nowe metody nauczania i sposoby przekazywania wiedzy, a Pa┼ästwo stan─Öli przed wyzwaniem pomocy dzieciom w opanowaniu materia┼éu i wywi─ůzywaniu si─Ö z prac domowych oraz bie┼╝─ůcych zada┼ä. Wszyscy uczyli┼Ťmy si─Ö odnale┼║─ç w nowej szkolnej rzeczywisto┼Ťci i starali┼Ťmy si─Ö pracowa─ç jak najlepiej, cho─ç niejednokrotnie by┼éo naprawd─Ö trudno.
Jeste┼Ťmy dobrej my┼Ťli. W zwi─ůzku z tym szczerze wierzymy, ┼╝e nowy rok szkolny rozpocznie si─Ö w tradycyjny spos├│b i b─Ödziemy mogli si─Ö znowu spotka─ç w swoim gronie i w swoich salach, a Dzieci nareszcie spotkaj─ů si─Ö z Wychowawcami.
┼╗yczymy Pa┼ästwu i Dzieciom samych radosnych wakacyjnych chwil, w kt├│rych zapomnimy o tym, co nas ogranicza i b─Ödziemy cieszy─ç si─Ö chwil─ů. Niech ten letni czas b─Ödzie dla nas wszystkich realizacj─ů marze┼ä i konstruktywnym odkrywaniem ┼Ťwiata.
Do zobaczenia we wrze┼Ťniu!

Komentarze s─ů wy┼é─ůczone.