Konkurs „Przedstaw wyraz obrazem”
1 października 2017
Międzynarodowy Dzień Muzyki!
1 października 2017

VI Rajd Gwieździsty KARLINO 2017

Jak co roku pod koniec września (24 września) odbyła się kolejna edycja Rajdu Gwieździstego. W tym roku gospodarzem imprezy było miasto Karlino.  Uczestnicy rajdu z poszczególnych gmin mieli do przejechania wiele kilometrów by spotkać się w Karlinie. Najwięcej do pokonania miała ekipa z Kołobrzegu licząca 70 osób –  40 km.

Oczywiście nie zabrakło reprezentantów naszej szkoły. W rajdzie uczestniczyli: Kaja Patro-Kopeć, Weronika Rosińska, Szymon  i Weronika Baksa, Natalia Kozieł.

Podczas całej imprezy zostały zorganizowane wyścigi dla dzieci. Nasi reprezentanci mimo przejechanych wielu kilometrów potrafili zająć czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych. I miejsce Szymon Baksa, Weronika Rosińska z klasy II b, II miejsce Natalia Kozieł z klasy III a,  III miejsce Kaja Patro-Kopeć  z klasy II a.

Gratulujemy małym sportowcom nie lada wyczynu oraz podziękowania dla rodziców, którzy czynnie spędzają czas z dziećmi.

GRATULACJE!!!!!!

 

Dodaj komentarz