Turniej Recytatorski-eliminacje szkolne
8 października 2019
Zbuduj linię …
8 października 2019

W 1a dbamy o zdrowie

8 października w klasie 1a warsztaty o zdrowiu przeprowadziła Pani pedagog. Hasłem przewodnim zajęć było “Poznajemy zasady zdrowego odżywiania”. Uczniowie zapoznali się z piramidą zdrowia, która szczegółowo przedstawia, jakie produkty spożywcze należy spożywać najczęściej, a których należy unikać. Podczas rozmowy wszyscy zdecydowanie stwierdzili, że chcą być zdrowi, chcą mieć dużo sił na zabawę i naukę. Warto więc dbać o zdrowie. Uczniowie poznali zawartość poszczególnych witamin w określonych warzywach i owocach. Zwieńczeniem zajęć były ciekawostki i zagadki przygotowane dla dzieci przez Panią pedagog.

My już wiemy, które produkty na zawsze zagoszczą w naszych posiłkach, bo warto pielęgnować i dbać o zdrowie.🙂🍎🍐🍓🥦🍇🥕🚴‍♀️⛹️‍♂️🏂🏊‍♀️

Renata Adamiak, Magdalena Jarnicka

 

Komentarze są wyłączone.