Konkurs profilaktyczny- rozstrzygnięcie
15 maja 2018
MDT
16 maja 2018

Walka Gigantów 2018

Walka Gigantów to sportowa spartakiada dla przedszkolaków na wesoło. Szkoła Podstawowa nr 6 zorganizowała ją po raz szósty! Nagrody sfinansowano z miejskiego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii. W tym roku w Walce Gigantów wzięły udział dzieci z 8 kołobrzeskich placówek. Takie spotkanie przedszkolaków to wspaniała okazja, aby promować aktywność sportową w duchu zasad fair play. W myśl słów piosenki, nieformalnego hymnu Walki Gigantów, “Zawsze wygrywa ten, kto dobrze bawi się! Zasady fair play dobrze zna!”.

Podczas spartakiady dzieci ścigały się, celowały, skakały, każdy najlepiej jak potrafił. Nie zabrakło również specjalnej konkurencji dla nauczycielek 🙂 Pierwsze miejsce wywalczyło Przedszkole Miejskie nr 10, drugie miejsce – Oddział Przedszkolny ze Szkoły Podstawowej nr 9, a trzecie – Przedszkole Miejskie nr 6.

Gratulujemy wszystkim małym i dużym sportowcom!

Organizatorzy: Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu

Za zdjęcia dziękujemy Pani Ewie Dąbrowskiej!

Dodaj komentarz