Wyniki konkursu plastycznego na Najpiękniejszego Mola Książkowego
21 października 2019
Native speaker w 5f na języku niemieckim
21 października 2019

Warsztaty cukiernicze w I c

W czwartek w naszej klasie unosił się słodki zapach…Pierwszoklasiści wzięli udział w warsztatach cukierniczych zorganizowanych przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Kołobrzegu. Pani Emilia nauczycielka z tejże szkoły oraz jej uczniowie, zapoznali dzieci z zawodem cukiernika, z narzędziami z jakich korzysta podczas swej pracy, z podstawowymi przepisami oraz opowiedziała wiele różnych ciekawostek dotyczących cukiernictwa. Największym jednak zainteresowaniem cieszyło się wśród dzieci ozdabianie ciasteczek kolorowymi lukrami oraz różnorodnymi posypkami. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem tworzyli swoje małe cukiernicze arcydzieła. Goście obiecali nam, że jeszcze nas odwiedzą i powtórzymy tę wyśmienitą zabawę.
Kamila Błażejak

Komentarze są wyłączone.