Projekt „Warzywa” – klasa I C
15 października 2019
„ZBOŻA ZJADAMY, ENERGIĘ Z NICH MAMY”
15 października 2019

Warzywne cudaki – klasa Ic i Id

W ramach realizacji projektu „Moje zdrowie, moja siła – wielka moc” uczniowie z klasy Ic i Id wzięli udział we wspólnym tworzeniu kukiełek z warzyw. Realizując zadanie z modułu II – „Warzywa, których nie lubimy” dzieci poznały rymowankę, dowiedziały się jakie są walory smakowe i odżywcze przeróżnych warzyw. Do stworzenia swojego „cudaka” pierwszoklasiści wykorzystali również warzywa, których nie lubią, by poprzez proces tworzenia kukiełek mogły się do nich choć trochę przekonać a w przyszłości być może nawet polubić. Podczas tych zajęć dzieci uczyły się również zgodnej współpracy oraz kształciły umiejętność dzielenia się z innymi, jak również dbania o porządek podczas wykonywania pracy. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem a tworzenie „cudaków” sprawiło im wiele radości.
Kamila Błażejak, Magdalena Budziszewska, Monika Podpryga

Komentarze są wyłączone.