GROSZ DO GROSZA…
21 listopada 2014
NAJLEPSZE W MIEŚCIE!
26 listopada 2014

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ:)

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień obchodzony 21 listopada.
Tego dnia przypomnieliśmy o tym, że warto być życzliwym przez cały rok!  Wystarczy uśmiechnąć się i być uprzejmym dla drugiego człowieka. Czasem życzliwy uśmiech i spojrzenie znaczą o wiele więcej niż zwykła rozmowa.  Uczniowie z klas I a, I c, I d i III d postanowili w tym szczególnym dniu zarazić innych pozytywną energią i uśmiechem. Wywiesili na drzwiach swoich sal lekcyjnych własnoręcznie napisane miłe słowa skierowane  do uczniów, nauczycieli  oraz namalowali piękne, kolorowe prace plastyczne prezentujące wzajemną pomoc, serdeczność i radość.
Pamiętajmy bądźmy uprzejmi każdego dnia i obserwujmy jak miło się wówczas żyje…

Mariola Polak, Agnieszka Ostrowska, Paulina Rosołowska, Anna Ciarka

Dodaj komentarz