PIERWSZAKI JUŻ WYPOŻYCZAJĄ!
30 października 2015
Uśmiech
UCZENNICO! UCZNIU!
5 listopada 2015

WYNIKI KONKURSU DYNIOWEGO :)

W dniach od 27.10 (wtorek) do 30.10 (piątek) br. dzieci z klas I – VI w naszej szkole przynosiły pięknie i pomysłowo wykonane lampiony z dyni JACK-O-LANTERNS. Wszystkie przyniesione dynie  zdobiły Halloweenowy kącik na holu głównym na I piętrze. Lampiony były bardzo ciekawe, wyobraźnia i ich technika wykonania była godna podziwu. Pani  M.Hryniewicka, Pani A.Bujak i Pani M.Muszyńska miały bardzo trudne zadanie, żeby wyłonić zwycięzców. Jednak jak w każdym konkursie i tu trzeba było znaleźć  najciekawsze prace. W związku z tym, wyniki konkursu są następujące:

I miejsce – Malwina Kurek IIB
II miejsce – Karolina Politowska IID
III miejsce – Oliwia Gorczyca IC
IV  miejsce – Maja Trzmielewska IID
V miejsce – Gracjan Sielewski IIA

Wyróżnienia:

  • Dawid Kasperowicz IE
  • Damian Kołkowski  VIB
  • Kryspin Mojsiewicz IID
  • Alicja Bartnik IIID
  • Oskar Krupitowicz VA
  • Patrycja Ważny IVC
  • Maja Juszyńska VD

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział. Nagrody zostaną wręczone na najbliższym apelu porządkowym.

Magdalena Hryniewicka,Ania Bujak,Monika Muszyńska

Zdjęcia: Mirosław Piesik

Dodaj komentarz