Mój bajkowy przyjaciel
7 kwietnia 2017
KIERMASZ CHARYTATYWNY „Z SERCA DO SERCA”
7 kwietnia 2017

WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU „RODZINNA PALMA WIELKANOCNA”

Z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić wyniki konkursu „Rodzinna Palma Wielkanocna” dla oddziałów przedszkolnych, szkół podstawowych i gimnazjów naszego powiatu.

Do konkursu zostało zgłoszonych 106 przepięknych palm i jury miało bardzo trudne zadanie, by wyłonić laureatów. Jego burzliwe obrady nie miały końca!

Ostatecznie komisja konkursowa w składzie: p. Dorota Hybel – Manturewicz, p. Renata Kamińska, p. Agnieszka Jóżwicka, p. Magdalena Jarnicka ogłosiła zwycięzców.

I MIEJSCE

Szymon Gruchała – Kobielarz  (kl. III, Szkoła Podstawowa w Czerninie)

Jaśmina Wenta (kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu)

Mateusz Romaniuk (kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu)

Zuzanna i Michał Mądrzyk (kl. VI i II, Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu)

II MIEJSCE

Karolina i Wojtek Jończyk  (6 i 4 lata, Przedszkole Miejskie nr 2 w Kołobrzegu)

Gabrysia Minkiewicz (kl. „0”, Szkoła Podstawowa we Wrzosowie)

Emilia Niezgoda (kl. I, Szkoła Podstawowa we Wrzosowie)

Wojciech Kłodowski  („0”, Szkoła Podstawowa we Wrzosowie)

III MIEJSCE

Karolina Sady (kl. I, Szkoła Podstawowa nr 9 w Kołobrzegu)

Laura, Łucja, Rozalia, Piotr Jachimowscy (Pszczółki, kl. IV, III, „0”, Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu)

Kornel Wasilewski (kl. III, Szkoła Podstawowa we Wrzosowie)

Bartosz Gawruszko (kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu)

WYRÓŻNIENIE

Marcel Pyda (Marynarze, Przedszkole Miejskie nr 1 w Kołobrzegu)

Zosia Molenda (Pszczółki, Przedszkole Miejskie nr 1 w Kołobrzegu)

Maksymilian Arendt  (Przedszkole Miejskie nr 2 w Kołobrzegu)

Dagmara i Eryk Rzepkowscy (kl. IV-VI, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy „Okruszek” w Kołobrzegu)

Anna Obidzińska (kl. III, Szkoła Podstawowa nr 8 w Kołobrzegu)

Marysia Świątkowska (kl. III, Szkoła Podstawowa nr 9 w Kołobrzegu)

Joanna Bończkowska (kl. I, Szkoła Podstawowa nr 9 w Kołobrzegu)

Oliwia Giemza (kl. IV,  Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu)

Kryspin Mojsiewicz (kl. III, Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu)

Marika Getka (kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu)

Maciej Matusiak (kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu)

Anna, Piotr Zajler (Szkoła Podstawowa w Charzynie)

Adam Zajler ( Oddział Przedszkolny Motylki w Charzynie)

Marcel Byczkowiak (kl. V, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kołobrzegu)

Amelia Tocicka (kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kołobrzegu)

Aleksandra Makszewska (kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kołobrzegu)

Sergiusz Strzelczyk (kl. III, Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu)

Maria Kamińska (kl. IV, Szkoła Podstawowa we Wrzosowie)

Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom konkursu za przepiękne prace. Rozwijajcie dalej swoje talenty artystyczne!!!!

Dziękujemy również wszystkim przedszkolom i szkołom, które wzięły udział w konkursie,  za rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci i młodzieży, propagowanie tradycji wielkanocnych, a także pielęgnowanie więzi rodzinnych.

Przedszkole Miejskie nr 1 im. Julina Tuwima w Kołobrzegu

Przedszkole Miejskie nr 2  im. Wandy Chotomskiej w Kołobrzegu

Przedszkole Miejskie nr 10  w Kołobrzegu

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego

Szkoła Podstawowa nr 8 im. kpt. żw Konstantego Maciejewicza w Kołobrzegu

Szkoła Podstawowa nr 9 w Kołobrzegu Podczele

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czerninie

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Charzynie

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy „Okruszek”

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza we Wrzosowie

Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Dygowie

 

Dyplomy oraz nagrody zostaną dostarczone bezpośrednio do przedszkoli i szkół.

Dziękujemy!!!

Paulina Szczerba

Dodaj komentarz