SUPER SŁOŃ :)
10 marca 2015
Uśmiech
PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA …
13 marca 2015

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSACH!

Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu organizuje Międzyszkolny Konkurs „Poznajemy kraje Zjednoczonej Europy: Hiszpania”. Konkurs wiedzy o Hiszpanii.
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu kołobrzeskiego. Zainteresowani tematyką konkursu uczniowie proszeni są o zgłaszanie się do nauczycieli języka angielskiego (A. Bujak, M. Hryniewicka, K. Mojsiewicz).

I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas IV – VI szkół podstawowych „English is easy”
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU
Dyrektor Zespołu Szkół w Ustroniu Morskim oraz wydawnictwo MacmillanEducation mają przyjemność zaprosić uczniów SP 6 do wzięcia udziału w I  Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „English is easy”.
Konkurs odbędzie się dnia 5 maja 2015r. o godz. 8.00 w macierzystych szkołach uczniów i jest przeprowadzany przez nauczycieli języka angielskiego.  Zainteresowanych konkursem zgłaszają się do nauczycieli języka angielskiego (A. Bujak, M. Hryniewicka, K. Mojsiewicz).

Dodaj komentarz