FAIR FRIENDS 2014!
30 maja 2014
Uśmiech
I MIEJSCE W KONKURSIE „SMART KIDS”!
2 czerwca 2014

0C WYGRAĆ CHCE … !

Uśmiech

Od 17 – 23 maja 2014r. trwał Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich. W ramach tego tygodnia w Przedszkolu Miejskim nr 7 został zorganizowany trzydniowy Międzyprzedszkolne Mistrzostwa w Piłce Nożnej. W zawodach wzięło udział 6 kołobrzeskich przedszkoli: Przedszkole Miejskie nr 3, Przedszkole Miejskie nr 6, Przedszkole Miejskie nr 7, Przedszkole Miejskie nr 8, Przedszkole Miejskie nr 10, Przedszkole Prywatne Morska Kraina oraz Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie oddziału 0c.Dzięki świetnemu dopingowi koleżanek zawodnicy z grupy 0c po wyczerpujących meczach zdobyli II miejsce. Turniej odbył się w bardzo sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Dziękujemy za świetną zabawęUśmiech.

Ewa Baran

Dodaj komentarz