OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA!
2 października 2015
FAJNE LEKCJE EKOLOGII…
6 października 2015

20 – LECIE SZKOŁY W BERLINIE!

W ubiegłym tygodniu delegacja nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Janusza Korczaka miała przyjemność wziąć udział w obchodach Jubileuszu 20 – lecia naszej partnerskiej Szkoły w Berlinie Panketal. Życzyliśmy naszym kolegom z Berlina siły, optymizmu, osiągnięć dydaktycznych i satysfakcji z pracy w szkole z 20 letnią tradycją. Podziękowaliśmy za lata partnerstwa, wzajemne zaufanie i za to, że od lat staramy się stworzyć wspólne wartości u młodych Europejczyków. Przyjaźń, pokój, tolerancja i dialog to nasze wspólne cele, do których zmierzamy przez lata współpracy. Chcielibyśmy aby nasi uczniowie  mogli powiedzieć, że są partnerami, a nawet przyjaciółmi. Mamy nadzieję na dalszą skuteczną  współpracę,  która zaowocuje  w wiedzę i mądrość młodych ludzi i oddanych nauczycieli.

Dorota Hybel – Manturewicz, Anna Bujak, Magdalena Hryniewicka