Klasa 6b i 6c z wizytą w Pracowni Ceramiki Unikatowej u Pani Barbary Bałabuch
2 stycznia 2019
SŁUCHOWISKO … WOLNOŚĆ … WYNIKI
3 stycznia 2019

ANIOŁEM TRZEBA BYĆ !!! – RODZINNE KOLĘDOWANIE W PARAFII ŚW WOJCIECHA

RUSZAMY 5 stycznia 2019 godz. 15.00 Świetlica przy Kościele, pójdziemy ulicami: Zarembiny, Brzechwy, Pogodna, Kolumba, Jurkiewicza, Stankiewicza, Maciejewicza, Teligi, Zaruskiego (w każdej chwili będzie można dołączyć…) i wzdłuż Makuszyńskiego wrócimy Kościoła … Zachęcamy Mieszkańców ulic by wyjść ze swoich domów… razem z nami zaśpiewać radośnie i zobaczyć, krótką scenkę w wykonaniu dzieci…
ok 18.00 zakończymy w ŚWIETLICY ciepłym poczęstunkiem…

Dzieci, które pójdą same prosimy Rodziców o pisemną zgodę na udział w kolędowaniu… (oddać katechetom podpisane zgody)

KATECHECI

Serdecznie pozdrawiam i życzę wielu łask na cały Nowy Rok…
Przy tej okazji Dziękuję bardzo za uśmiech, i optymizm no i cierpliwość dla mnie 😉
S Teresa

Komentarze są wyłączone.