DZIĘKUJEMY!!!
26 maja 2020
RODZINA TO MY!!! 
28 maja 2020

APEL SERCA…….!!!!!❤️

Szanowni Państwo, Kochani Znajomi, Przyjaciele, Znajomi Znajomych,  

Przyjaciele Przyjaciół !!! 

 

Zapewne niektórzy z Was wiedzą, że uczeń naszej szkoły, KLASY 3 A
ADAŚ STANKIEWICZ choruje na nowotwór, chłonniak ALCL. W lutym tego roku zakończył leczenie I już miało być dobrze….Niestety okazało się, że Adaś znalazł się wśród tych 20 proc. chorujących, u których choroba nie powiedziała ostatniego słowa. Właśnie się dowiedzieliśmy, że jest wznowa Adaś potrzebuje PRZESZCZEPU SZPIKU!!! 

Dlatego apelujemy i prosimy z głębi serc , jak tylko możemy każdego, kto jeszcze nie miał okazji zarejestrować się jako potencjalny dawca. Wystarczy wejść w poniższy link i tam wypełnić krótki formularz. Do domu przyjdzie zestaw rejestracyjny ze wskazówkami jak pobrać materiał do badań. Potem tylko należy odesłać i to wszystko. Tylko tyle, a jak wiele. Zwiększa to szanse nie tylko dla Adasia, ale również dla innych chorujących, którzy czekają. 

Adaś będzie potrzebował dawcy szpiku!!! Będzie potrzebował krwi!!! Płytek krwi!!! Gdzie w dobie koronawirusa są ciężko dostępne. 

 

https://www.dkms.pl/pl/zostan-dawca?7011o000000yVbXAAU 

 

Tak blisko, niedaleko nas ktoś przeżywa życiowy dramat, którego nikt nie chciałby doświadczać. Dlatego Apelujemy, wierzymy, że choć jesteśmy Zwykłymi ludźmi, ale mamy siłę jako wspólnota działania Razem i to daje nam moc walki z pokonaniem  takich życiowych tragedii. 

 Nasze działanie oznacza Życie – jest naszą najpotężniejszą bronią w walce ze wszystkim co nas otacza. 

Głęboko w to wierzymy…. 

Apelujemy z prośbą o puszczenie wiadomości w świat licząc, że się uda !!! 

Dziękujemy !!!! Potrzebujemy Was !!! 

Nauczyciele

 

Komentarze są wyłączone.