Drzwi Otwarte Szkoły
13 marca 2018
„Portret mojego nauczyciela”
14 marca 2018

B.R.A.V.E – międzynarodowy projekt edukacyjny

Od lutego grupa chłopców z klasy 6c i kilkoro uczniów z klasy 6a bierze udział w międzynarodowym projekcie eTwinning „B.R.A.V.E”. Uczniowie świetnie poradzili sobie z pierwszym zadaniem- utworzyli logo projektu i nagrali film w języku angielskim przedstawiający naszą szkołę. Przy montażu filmu wykorzystali materiał promujący nasze miasto „Klimatyczny Kołobrzeg”. Udział w projekcie zakłada rozwój kompetencji językowych i znajomości narzędzi IT.

Agnieszka Socha, Dorota Hybel-Manturewicz

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

our school

B.R.A.V.E – międzynarodowy projekt edukacyjny.Od lutego grupa chłopców z klasy 6c i kilkoro uczniów z klasy 6a bierze udział w międzynarodowym projekcie eTwinning "B.R.A.V.E". Uczniowie świetnie poradzili sobie z pierwszym zadaniem- utworzyli logo projektu i nagrali film w języku angielskim przedstawiający naszą szkołę. Udział w projekcie zakłada rozwój kompetencji językowych i znajomości IT

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa nr 6 im. J. Korczaka w Kołobrzegu na 13 marca 2018

 

Dodaj komentarz