Bilbao – dzień 4 
17 stycznia 2019
Sport i zabawa to fajna sprawa
20 stycznia 2019

BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W piątek przed południem, 18 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas I-III oraz oddziały przedszkolne. Na ten dzień część sali gimnastycznej zamieniła się w pięknie udekorowaną salę balową. Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w kolorowych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postaci. Można było zobaczyć księżniczki, rycerzy, policjantów i najróżniejsze bajkowe charaktery. Przy dźwiękach największych przebojów prezentowanych przez DJ-a wszyscy bawili się doskonale. W przerwie uczniowie udali się do klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Zabawa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok!!!

Wychowawcy

Komentarze są wyłączone.