MAMY PEGAZA!
20 lutego 2015
DRODZY UCZNIOWIE!
2 marca 2015

BAL KARNAWAŁOWY W SP6!

Ten dzień od rana zapowiadał się niezwykle. Korytarzami szkoły przemykali Batman i Spiderman, widziano też kotka, pieska oraz najprawdziwszą księżniczkę! W piątek 6 lutego, w pierwszym tygodniu po feriach, dla dzieci z oddziałów zerowych i klas I – III zorganizowano  doroczny bal karnawałowy.
W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.
W tym roku prowadzenie balu powierzono grupie „Klauni Kulki”, którzy nikomu nie pozwolili się nudzić. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także rodzicami i nauczycielami. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach.
Dzieci bawiły się świetnie z Kulką i Kulkiem, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez animatorów (była walka taneczna dziewczyny kontra chłopaki, odgadywanie znanych melodii i prezentacja tańców np. Oppa Gangnam Style, Makarena, Kankan, „Kaczuszki” czy Polonez, była produkcja bitej śmietany z papieru oraz konkurs na najszybsze zakładanie skarpetek.
Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Po zabawie wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach.

Mariola Polak

Dodaj komentarz