Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Jak wygląda szczęście?
11 grudnia 2019
Warsztaty ekologiczne
11 grudnia 2019

BARDZO DZIĘKUJEMY!!! ❤️❤️❤️

Nasza szlachetna paczka została przekazana bezpośredni do Pani Marii i jej malutkich synów.
Po raz kolejny przekonaliśmy się, ile dobra jest wokół nas i jaka siła tkwi we wspólnym dziele. Świat staje się piękniejszy, gdy umiemy dostrzegać drugiego człowieka i bezinteresownie nieść pomoc.
Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które podzieliły się swoim sercem i tak hojnie obdarzyły panią Marię. Dziękujemy rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za włączenie się w to wspólne dzieło. Państwa wrażliwość i życzliwość daje nadzieję, że życie może być piękniejsze. Dziękujemy za dobroć i za ten serdeczny gest pozwalający przygotować tak wyjątkową SZLACHETNĄ PACZKĘ! To była nasza wspólna cegiełka, by zmieniać świat na lepsze!?❤️?❤️

Szkolne wolontariuszki Szlachetnej Paczki ?❤️

Komentarze są wyłączone.