Rozstrzygnięcie konkursu pt . „Przedstaw wyraz obrazem ” język angielski
14 grudnia 2018
Wspólny projekt z uczniami Grundschule im Panketal
17 grudnia 2018

BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

Nasza szlachetna paczka została przekazana do magazynu, skąd trafiła do pana Adriana.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, ile dobra jest wokół nas i jaka siła tkwi we wspólnym dziele. Świat staje się piękniejszy, gdy umiemy  dostrzegać drugiego człowieka i bezinteresownie nieść pomoc.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które podzieliły się swoim sercem i tak hojnie obdarzyły pana Adriana. Dziękujemy rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za włączenie się w to wspólne dzieło. Państwa wrażliwość i życzliwość daje nadzieję, że życie może być piękniejsze. Dziękujemy za dobroć i za ten serdeczny gest pozwalający przygotować tak wyjątkową SZLACHETNĄ PACZKĘ! To była nasza wspólna cegiełka, by zmieniać świat na lepsze!

Magdalena Jarnicka

Paulina Szczerba

Komentarze są wyłączone.