ZAPROSZENIE
18 czerwca 2014
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO!
24 czerwca 2014

BEZPIECZNE WAKACJE!

We wtorek uczniowie z koła teatralnego wystawili dla swoich kolegów i koleżanek z klas I – III przedstawienie profilaktyczno-edukacyjne pt.: „Bezpieczne wakacje”. Jego celem było przekazanie rad na wakacje, przypomnienie zasad bezpiecznego letniego wypoczynku, uwrażliwienie na niebezpieczeństwa podczas kąpieli wodnych, spacerów po górach czy lasach, kształtowanie umiejętności świadomego przestrzegania zasad poruszania się po drogach, jazdy na rowerze i dostrzeganie niebezpieczeństw wynikających z zabaw w nieodpowiednim miejscu. Dzieci razem  z aktorami mogły pośpiewać wesołe piosenki o zbliżających się wakacjach. Widniejące na twarzach widzów uśmiechy oraz brawa mogły świadczyć o dobrej zabawie.
W imieniu aktorów życzymy wszystkim uczniom i ich rodzicom przyjemnego oraz bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

Mariola Polak, Agnieszka Ostrowska, Paulina Rosołowska

Dodaj komentarz