Brawo dziewczyny!👏👏👏

Miło nam  poinformować, że uczennice naszej szkoły Zuzanna Woźniak 8e oraz Hanna Blumensztejn 8d zostały nagrodzone w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Tak to sobie wyobrażam – scena z wybranej książki” organizowanym przez I LO im. M.Kopernika w Kołobrzegu. W kategorii szkół podstawowych 1. miejsce zdobyła Hanna Blumensztejn  („Chłopcy z placu broni”),a 2. miejsce  zajęła Zuzanna Woźniak  („W poszukiwaniu światła – opowieść o Marii Skłodowskiej-Curie” Anna Czerwińska-Rydel).Zadaniem uczestników było przedstawienie sceny z wybranej książki w formie fotografii. Dziewczyny wykazały się kreatywnością i znajomością literatury, a wybrane książki były dla nich doskonałą inspiracją. Gratulujemy!!!

A.Jóźwicka