Szkolne Koło Wolontariatu
24 października 2019
Alhambra de Granada- Hiszpania dzień 2
24 października 2019

„Byle do piątku”

11 października uczniowie należący do szkolnego koła teatralnego „Byle do piątku” we współpracy ze Szkolnym Newsem przygotowali nauczycielom i uczniom filmową niespodziankę z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W kilkuminutowym filmiku nauczyciele podzielili się z nami refleksjami na temat swojej, niełatwej przecież, pracy.
Paulina Pobereżko

11 października uczniowie należący do szkolnego koła teatralnego "Byle do piątku" we współpracy ze Szkolnym Newsem przygotowali nauczycielom i uczniom filmową niespodziankę z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W kilkuminutowym filmiku nauczyciele podzielili się z nami refleksjami na temat swojej, niełatwej przecież, pracy. Paulina Pobereżko

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa nr 6 im. J. Korczaka w Kołobrzegu Środa, 23 października 2019

Komentarze są wyłączone.