Świąteczne życzenia III „b”
21 grudnia 2020
TOLERANCJA ZBLIŻA LUDZI
21 grudnia 2020

Co robić, gdy nie ma co robić?

Na to pytanie w dniu dzisiejszym pomogła nam odpowiedzieć Pani pedagog, którą gościliśmy na zajęciach w klasie 2a i 2b.
Co robić, gdy nie ma co robić? A może pobawić się w zabawy, które są ponadczasowe, dla całej rodziny, oryginalne i co najważniejsze, sprawiają nam – dzieciom, wiele radości i zadowolenia. Chyba wszyscy znamy Kalambury, Ciepło – Zimno, Tańce na gazecie, Skarpetkową kulę, którą możemy rzucać do celu np.(miski) lub żonglować. Wśród zabaw na długie, zimowe wieczory możemy wybrać np. rysowanie po konturach cienia, zabawę Kim jesteś lub czym jesteś?. A największą niespodzianką dla naszych najbliższych może być karteczka umieszczona w niespotykanym miejscu, z ciepłym, dobrym słowem na początek pięknego dnia.

Renata Adamiak, Magda Jarnicka, Magda Kitowska

Komentarze są wyłączone.