Rodzinny Konkurs na scenariusz Filmu o Szkole Podstawowej nr 6
19 listopada 2017
USTRONIE. OJCZYZNA. ZWYCIĘSTWO
20 listopada 2017

Marzycielska Poczta

Marzenia, piękne i szlachetne… zrodziły się także w naszych sercach. Dołączyliśmy do wspaniałej inicjatywy, która jest nie tylko akcją jednostronną. I w tym tkwi jej wielka siła i działanie:
Marzycielska Poczta to akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Zorganizowanie akcji pisania listów jest niezwykle proste. Najłatwiej zorganizować taką akcję we własnej klasie, choć można właściwie w każdej większej grupie ludzi. I My klasy I B i IV D wraz z naszymi Paniami napisaliśmy list do chorej koleżanki….
Wiktoria i inne Dzieci codziennie zaglądają do swoich skrzynek i wyczekują listonosza. Po prostu kochają dostawać listy i kartki. I TY MOŻESZ ZOSTAĆ KIMŚ KTO SPEŁNI MARZENIA CHORYCH DZIECI
Na stronie internetowej https://marzycielskapoczta.pl/ odnajdziecie profile z adresami pocztowymi dzieci, dla których takie przesyłki są bezcennym wsparciem w walce z chorobą. Adresy pocztowe dzieci znajdują się w ich profilach.
Marzycielska Poczta. Chore dzieci oraz ich rodzice, w miarę możliwości zdrowotnych i finansowych, odpisują na przesyłki, a najczęściej pozostawiają w swoich profilach imienne podziękowania za każdy list, kartkę lub prezent.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy naszą pamięcią i listami pomagać DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI, KTÓRY CZEKA NA TAK SZCZERY GEST NASZYCH DZIECIĘCYCH SERC.
Zadanie dla Ciebie!
Wiele osób po odwiedzeniu Marzycielskiej Poczty decyduje się na napisanie listu lub kartki do dziecka. Dlatego przekazanie informacji o akcji – nawet jednej osobie – ma wielkie znaczenie.

Anna Gawrońska, s. Teresa Matyjaszczyk, Agnieszka Ostrowska

Komentarze są wyłączone.