OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ!
24 października 2014
UCZEŃ W ROLI NAUCZYCIELA W KLASIE IIID :)
27 października 2014

DRODZY UCZNIOWIE!

Uśmiech

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod tytułem ,,Jesień na obrazkach”. Rysunek powinien być przedstawiony na kartce A4 z bloku technicznego albo można zrobić makietę. Makieta może być zrobiona z: gliny, mokrego piasku albo z tektury. Makieta nie powinna przekraczać 30 cm. Prace należy zatytułować i podpisać: imię, nazwisko i klasę. Konkurs trwa do 17 listopada 2014r. Konkurs jest adresowany do wszystkich klas. Prace prosimy składać do sali 126. Czekają na Was atrakcyjne nagrody!Uśmiech

Organizatorzy:
Uczennice z kl. IVa: Lukrecja Mikszta, Sonia Lipska, Weronika Komers, Bianka Daciów, Magdalena Łysiak i Natalia Hoc

Dodaj komentarz