BAL KARNAWAŁOWY W SP6!
27 lutego 2015
WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO!
2 marca 2015

DRODZY UCZNIOWIE!

Został rozstrzygnięty konkurs z języka angielskiego, w którym należało przedstawić obrazem wybrany przez siebie wyraz. W konkursie wzięło udział 40 uczniów z klas I – VI. Wszyscy wykazali się ciekawymi i interesującymi pracami. Jury w składzie: Kinga Mojsiewicz, Magdalena Hryniewicka, Beata Grygiel, Anna Bujak nagrodziło prace następujących uczniów:

Jakub Drwęcki kl. 5b, Piotr Tamulewicz kl. 4c, Wanesa Warsicka kl. 4c, Maja Juszyńska kl. 4d, Bartosz Gnaciński kl. 5c, Filip Cyrklewicz kl 4b, Marta Grabowska kl. 2b, Kacper Felski 3c. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy!
Rozdanie nagród odbędzie się podczas najbliższego apelu szkolnego.

Anna Bujak

Dodaj komentarz