DZIEŃ DZIECKA W II D I III D :)
3 czerwca 2015
PRZEDSTAWIENIE „NIE MA TEGO ZŁEGO…” W WYKONANIU DZIECI Z KOŁA TEATRALNEGO!
8 czerwca 2015

DZIEŃ MAMY I TATY W III D!

W naszej szkole uroczyście obchodzony jest Dzień Mamy i Dzień Taty. Podobnie było w tym roku. W czwartek 28 maja wszyscy uczniowie klasy III „d” wystąpili na scenie z serdecznymi życzeniami dla swoich Rodziców. Dzieci przedstawiły śmieszne scenki, recytowały wiersze, śpiewały wzruszające piosenki. Podczas występów niektórym rodzicom „zakręciła się” łezka w oku. Następnie dzieci złożyły swoim mamom i tatusiom życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Na koniec dla wszystkich czekał słodki poczęstunek. Te krótkie chwile spędzone w szkole z pewnością na długo pozostaną w pamięci – zarówno dla Rodziców – szczęśliwych i dumnych ze swych pociech oraz uczniów, których trud, zaangażowanie i pokłady ogromnej miłości jakie włożyli w przygotowanie uroczystości zostały tak miło i szczerze przyjęte.

Z podziękowaniami dla moich uczniów – Mariola Polak

Dodaj komentarz