Niezwykła kartka świąteczna
18 grudnia 2018
XXVII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia
18 grudnia 2018

„Dzieciaki do rakiet”   Głosuj na nasz film od dziś do 18 grudnia codziennie!

https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/23/szkola-podstawowa-nr-6

   Głosuj na nasz film od dziś do 18. grudnia codziennie!

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas i KONKURS promujące aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki gry w tenisa w ramach lekcji wychowania fizycznego i specjalne szkolenia dla nauczycieli.

            Nasza szkoła przystąpiła do konkursu. Dzięki wspólnym wysiłkom uczniów, rodziców i nauczycieli powstał film, w którym pokazaliśmy jakie korzyści niesie ze sobą aktywność fizyczna i zachęcamy  w nim do uprawiania sportu. O zdobyciu nagrody zdecyduje ilość głosów oddanych codziennie w głosowaniu internetowym.

Liczymy na głosy uczniów, nauczycieli, rodziców, przyjaciół i osób przypadkowych, którym spodoba się nasz film codziennie. Dziękujemy:)

Komentarze są wyłączone.