W ubiegłym tygodniu z okazji Dnia Babci i Dziadka, uczniowie klas 1a i 1c wybrali się z wizytą do Klubu Seniora na ul. Okopowej i Koszalińskiej. Pierwszoklasiści zaprezentowali piosenki, tańce oraz złożyli życzenia. Zostali bardzo ciepło przyjęci. Seniorzy raczyli ich zarówno opowieściami, rozmowami jak i słodkim poczęstunkiem. Nie obyło się bez wręczenia klubowiczom przepięknych kartek z życzeniami, przygotowanych przez siebie jak i we współpracy z naszą świetlicą oraz Szkolnym Kołem Wolontariatu za co serdecznie dziękujemy. Podziękowania należą się też naszym najmłodszym, czyli grupie Pszczółki z Oddziału Przedszkolnego za przekazanie zakładek do książek, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

M. Staniszewska, M. Jarnicka K. Błażejak, A. Sobczuk