Wyniki konkursu plastycznego pt. „Spotkania z mitologią”
27 stycznia 2020
Spotkanie Rady Szkoły
27 stycznia 2020

Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 22 stycznia zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta w klasie 2c.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Rodzice przygotowali również dla nich słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez inscenizację, wiersze, piosenki oraz wspólną zabawę i konkursy mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Elżbieta Kociela, Natalia Mierkiewicz

Komentarze są wyłączone.