Komunikat dla rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych
7 maja 2020
Moja wymarzona biblioteka szkolna 
8 maja 2020

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek 

Książka to najlepszy przyjaciel człowieka,  

a biblioteka to świątynia jego myśli.  

Marek Tuliusz Cyceron  

 Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek obchodzony jest 8 maja od 1985 roku. 

 Święto, zainicjowane przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, od wielu lat rozpoczyna Tydzień Bibliotek. W tym roku świętujemy trochę inaczej, ale biblioteka zawsze pamięta o swoich czytelnikach. Poniżej kilka propozycji z tej okazji : czytelnicza gra rodzinna bingo, prezentacja -Dlaczego warto czytać ?, zakładka dla naszych czytelników do wydrukowania. Zapraszam również do naszej wirtualnej biblioteki 

https://padlet.com/ajozwicka/dut0jly775yc ,

gdzie znajdziecie  jeszcze więcej ciekawostek i inspiracji. 

 Zapraszam  A.Jóźwicka 

Bingo

 

Poczytaj ze mną! Warto czytać

 

 

 

 

Komentarze są wyłączone.