„Wiosenne Liście”
8 maja 2019
„Operacja – Integracja” polsko – hiszpańska  na Poligonie w Chełmie Gryfickim
8 maja 2019

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

8 maja obchodzimy Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Z tego powodu klasa I „b” zaprosiła na jedną z dzisiejszych lekcji naszą panią bibliotekarkę – Agnieszkę Jóźwicką.  W ramach preorientacji zawodowej nasz gość zapoznał uczniów z pracą bibliotekarza, opowiedział i pokazał różne rodzaje książek, przypomniał zasady zachowania się w czytelni oraz w bibliotece. Pierwszoklasiści poszerzyli swoje wiadomości na temat biblioteki, dowiedzieli się, jak nadawane są numery książkom, jak są one układane na półkach oraz przypomnieli sobie w jaki sposób obchodzimy się z książkami i do czego służy zakładka. Wszystkim bibliotekarzom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich święta.

Mariola Polak

Komentarze są wyłączone.