Dzień Otwarty w SP 6

1 marca w naszej szkole odbył się dzień otwarty dla Rodziców i Uczniów przyszłorocznych klas pierwszych.

Na naszych gości, czekało mnóstwo atrakcji.

W klasach dla dzieci przygotowane zostały zajęcia tematyczne prowadzone przez nauczycieli z naszej szkoły. Nie zabrakło gier i zabaw sportowych, zajęć plastycznych i komputerowych.  Dzieci poznały pracownię chemiczną i fizyczną, gdzie pod opieką nauczycieli przeprowadzały doświadczenia. Tajemnicza “sala świateł” okazała się  wspaniałą niespodzianką dla wszystkich odwiedzających, a w świetlicy szkolnej panie nauczycielki przygotowały zabawy z chustą animacyjną oraz szereg innych zabaw. Biblioteka szkolna również wywarła pozytywne emocje. Uczestnicy dnia otwartego zostali zaproszeni w tajemniczą podróż po morzach, oceanach i lasach tropikalnych dzięki “Laboratorium przyszłości “.

Podczas naszego wspólnego spotkania uśmiech gościł na buziach dzieci, które z ochotą poznawały zakamarki szkoły i radością brały udział w zajęciach.

Rodzice, ci zdecydowani i ci, którzy nie podjęli jeszcze decyzji, przez cały czas trwania dnia otwartego mieli możliwość porozmawiać z Panem Dyrektorem oraz nauczycielami, aby rozwiać swoje wątpliwości i uzyskać odpowiedzi na niepokojące pytania.

Wszystkim odwiedzającym, dzieciom i ich rodzicom serdecznie dziękujemy za miło spędzony czas.

Do zobaczenia we wrześniu