Happening – Prawa Dziecka
26 listopada 2017
Konkurs „Dzień Tolerancji – ludzie choć inni są to razem być powinni” rozstrzygnięty!
27 listopada 2017

Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

Duże, małe kolorowe, puchate i mięciutkie. W piątek pluszowe misie opanowały Szkołę Podstawową  nr 6. Przybyły, aby ze swoimi małymi właścicielami bawić się, świętować i uczyć. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie z klas I – III uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uczniowie w tym dniu brali udział w wielu zajęciach związanych z solenizantem: bawili się przy wesołych piosenkach, oglądali „misiowe” bajki, wykonywały plastyczne wizerunki misiów różnymi technikami. Miś przygotował dla dzieci słodkie „co nieco” oraz wręczył im „Odznakę Przyjaciela Pluszowego Misia”. Dzień ten w szkole pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

 

Dodaj komentarz