Wycieczka klasy Vc i Va ;-)
10 lutego 2017
Bezpieczne ferie
10 lutego 2017

„EMOCJE”- zajęcia warsztatowe

Zachowanie pod wpływem emocji jest zjawiskiem częstym, chociaż dzieci nie zawsze są tego świadome- stąd zrodziła się potrzeba organizacji zajęć tego typu zajęć. Korzystając ze współpracy z fundacją „Na przekór przeciwnościom” dla uczniów zorganizowano zajęcia psychoedukacyjne- zajęcia prowadziła Justyna Falko. Ta inicjatywa miała na celu uświadomienie dzieciom wartości wynikających z poznania i zrozumienia własnych stanów emocjonalnych oraz odczuć i uczuć innych. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach, wypowiadały się na forum grupy. Mamy nadzieję, że treści wypracowane wspólnie z grupą będą pomocne w ich relacjach, a także przyczynią się do ograniczenia sytuacji konfliktowych.

Renata Adamiak- pedagog szkolny

Dodaj komentarz