Drugi dzień „Euroweek”
23 stycznia 2020
KARNAWAŁ W SP 6
26 stycznia 2020

„Euroweek” – dzień czwarty

Ranek powitaliśmy tańcem w grupach i ruchomych kołach. Pierwsze „Activity” polegało na wykonaniu pracy zespołowej – robota, domowego pomocnika ze szczegółowym opisem jego funkcji i elementów. Grupy starsze zamieniły się w reporterów prowadzących wywiady ze znanymi postaciami, najpopularniejsi okazali się Selena Gomez, Lady Gaga, Justin Bieber czy Magda Gessler. Przed obiadem byliśmy na spacerze w pięknej, zimowej aurze. Po południu znowu pracowaliśmy w grupach – uczniowie klas VI i VII wymyślali fantastyczne zwierzęta i nadawali im niezwykłe moce. Starsi przygotowywali program na „Show time”. Wylosowali popularne programy telewizyjne i opracowali swoją ich wersję. Obejrzeliśmy więc „Mam talent”, „Familiadę”, „Top model” czy „Master chef”. Jak zwykle było mnóstwo śmiechu. Dzień zakończyliśmy podsumowaniem, wręczeniem pamiątek i… łzami… „Time to say goodbye” był naprawdę wzruszający. Z niecierpliwością czekamy na następne wyjazdy!

Komentarze są wyłączone.