PIĄTKOWE WARSZTATY
13 października 2018
NOWE KSIĄŻKI W BIBLIOTECE
13 października 2018

Euroweek – dzień drugi

Drugi dzień „Euroweek” minął pod znakiem kolejnych atrakcji. Rano wyruszyliśmy do najstarszego polskiego uzdrowiska – Lądek Zdrój. Tam zwiedzaliśmy przepiękny, stary park oraz zabytkowe ośrodki przyrodolecznicze. Potem spacerowaliśmy po Starym Mieście w otoczeniu urokliwych barokowych kamieniczek.

Dalszą część dnia spędziliśmy na kolejnych zajęciach tematycznych. Pracowaliśmy w grupach, próbując znaleźć rozwiązania na światowe problemy: emigracji, bezdomności, niepełnosprawności, głodu.

Rysowaliśmy i opisywaliśmy autoportrety, a wieczorem musieliśmy przygotować krótki film na wylosowany temat, np. „Kolacja u królowej Elżbiety II”, „Batman robi bigos dla 200 osób”, czy „Jednorożec kupuje pierogi w Biedronce”. Dzisiejsze zabawy zakończyły się „Pizzą Party”.

To był kolejny dzień pełen językowych wyzwań, jesteśmy coraz lepsi!

Komentarze są wyłączone.