Nabór na zajęcia SKS dla klas III i IV
2 marca 2017
Wizyta stomatologa w IV B
7 marca 2017

„Gdyby kózka nie skakała…” – wyniki konkursu polonistycznego.

 Przysłowia czasami motywują nas do myślenia, głębszego zastanowienia się nad ich sensem. Niektórym przypominają o istotnych sprawach i kojarzą się z radami rodziców.  Mądrości ludowe pokazują, że choć świat dynamicznie się zmienia, to jednak ludzie, relacje miedzy nimi i emocje są niezmienne od wieków. Powiedzenia, które słyszymy od pokoleń są uniwersalne. Doskonale wiedzą o tym uczniowie , którzy wzięli udział w szkolnym konkursie o powiedzeniach, przysłowiach i związkach frazeologicznych.  Uczestniczyło w nim 24 uczniów z klas IV-VI.

Laureatami konkursu zostali:

Oskar Krupitowicz – kl. VIa

Maja Juszyńska – kl. VId

Besna Mohamad – kl. VId

Zwycięzcy będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie na szczeblu powiatowym. Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekunowie: J. Bogdańska, U. Sobczak, A. Narbuntowicz

Dodaj komentarz